Κεντρική ΣελίδαΣτείλτε το μήνυμά σαςSite Map   Αγγλική Γλώσσα/English
Κεντρική Σελίδα ΕπικοινωνίαΝέαΚαιρόςLinksΧορηγοί


  Υπό την αιγίδα του
Υπουργείου Τουριστικής Ανάπτυξης
και του Ε.Ο.Τ.


Πρόγραμμα Αγώνων
1995   Φάληρο - Σύρος - Μήλος - Σέριφος - Βουλιαγμένη
28/6 – 8/7, 1996   Φάληρο - Σύρος - Φολέγανδρος - Σέριφος - Βουλιαγμένη
5/7 – 12/7, 1997   Φάληρο - Μήλος - Ιος - Σέριφος - Βουλιαγμένη
4/7 - 11/7, 1998   Φάληρο - Κέα - Τήνος - Σίφνος - Βουλιαγμένη
3/7 - 11/7, 1999   Βουλιαγμένη - Πάρος - Αμοργός - Σέριφος - Βουλιαγμένη
1/7 - 9/7, 2000   Βουλιαγμένη - Μύκονος - Δήλος Ρήνεια - Κύθνος - Βουλιαγμένη
30/6 – 8/7, 2001   Βουλιαγμένη - Ανδρος - Μήλος - Κύθνος - Βουλιαγμένη
29/6 - 7/7, 2002   Φάληρο - Κέα - Σύρος - Σέριφος - Βουλιαγμένη
28/6 - 7/7, 2003   Βουλιαγμένη - Φολέγανδρος - Ιος - Σίφνος - Πάτροκλος
26/6 - 4/7, 2004   Βουλιαγμένη - Κύθνος - Πάρος - Σίφνος - Βουλιαγμένη
2/7 - 9/7, 2005   Βουλιαγμένη - Σύρος - Σίφνος - Σέριφος - Πάτροκλος (Βουλιαγμένη)
1/7 - 8/7, 2006   Βουλιαγμένη - Μύκονος - Σχοινούσα - Κύθνος - Βουλιαγμένη
30/6 - 7/7, 2007   Φάληρο - Μήλος - Νάξος - Φοίνικας Σύρου - Βουλιαγμένη
29/6 - 5/7, 2008   Φάληρο - Σέριφος - Σχοινούσα - Σίφνος - Βουλιαγμένη
27/6 - 4/7, 2009   Βουλιαγμένη - Σύρος - Αμοργός - Σίφνος - Βουλιαγμένη
3/7 - 10/7, 2010   Βουλιαγμένη - Τήνος - Αμοργός - Σίφνος - Σούνιο (Πάτροκλος)
2/7 - 10/7, 2011   Βουλιαγμένη - Σύρος - Πάρος - Κύθνος - Σούνιο (Πάτροκλος)
30/6 - 8/7, 2012   Βουλιαγμένη - Πάρος - Ίος - Σίφνος - Σούνιο (Πάτροκλος)
29/6 - 7/7, 2013   Βουλιαγμένη - Μήλος - Σέριφος - Κύθνος - Βουλιαγμένη
28/6 - 6/7, 2014   Φάληρο - Σύρος - Μήλος - Σέριφος - Βουλιαγμένη
27/6 - 5/7, 2015   Κέα - Πάρος - Αμοργός - Κουφονήσι - Σίφνος
2/7 - 10/7, 2016   Κέα - Νάξος - Κίμωλος - Σίφνος - Κύθνος
2/7 - 8/7, 2017   Κέα - Σύρος - Πάρος - Σέριφος - Κύθνος
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ IMS: ΕΠΑΜΕΙΒΟΜΕΝΑ 1995 -2010 "ΚΥΚΛΑΔΕΣ"

1995 ΚΙΡΚΗ (Ν.Ο.Τ.Κ.) Ι. ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
1996 ΙΩΝΙΑ (Ν.Ο.Τ.Κ.) Α. ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ
1997 ΙΩΝΙΑ (Ν.Ο.Τ.Κ.) Α. ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ
1998 ERYTOS - CARRIER (Ν.Ο.Π.Φ.) ΣΤ. ΤΣΑΒΑΛΟΣ - Κ. ΜΑΝΘΟΣ
1999 PRESTIGE (Ν.Ο.Π.Φ.) Γ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
2000 ERYTOS - LANCIA LYBRA (Ν.Ο.Π.Φ.) Κ. ΜΑΝΘΟΣ - ΣΤ. ΤΣΑΒΑΛΟΣ
2001 VANA - VIOLETTA (Ν.Ο.Τ.Κ.) Γ. ΣΥΚΑΡΗΣ
2002 ERYTOS - LANCIA LYBRA (Ν.Ο.Π.Φ.) Κ. ΜΑΝΘΟΣ
2003 EXIONAS - EUROPA (Ν.Ο.Π.Φ.) Κ. ΜΑΝΘΟΣ
2004 ELLINIX - ΔΩΔΩΝΗ (Ι.Ο.Τ.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ) Β. ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2005 EXIONAS - EUROPA (Ν.Ο.Π.Φ.) Κ. ΜΑΝΘΟΣ
2006 ELVANA (Ν.Ο.T.K.) M. ΗΛΙΑΔΗΣ
2007 NIKI - CHRISTINA (Ν.Ο.Π.Φ.) Κ. ΜΑΝΘΟΣ - Α. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
2008 ΙΩΝΙΑ (Ν.Ο.Τ.Κ.) Α. ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ
2009 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Σ.Ε.Α.Ν.Α.Τ.Κ.) Η. ΠΑΛΛΗΣ
2010 ERYTOS II - COSMOTE (Ν.Ο.Π.Φ.) Κ. ΜΑΝΘΟΣ






 
Ναυταθλητικός Όμιλος Τζιτζιφιών Καλλιθέας (Κεντρική Σελίδα)